هزینه زندگی در سراسر کانادا

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 10 آبان 1401 در ساعت 11 : 20 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

هزینه زندگی در سراسر کانادا

با افزایش هزینه های زندگی در کانادا، درک اینکه هزینه زندگی در شهرها و استان های خاص چقدر برای شما هزینه دارد، یک عامل کلیدی در تعیین محل زندگی است. هزینه زندگی شما می تواند شامل هزینه های ضروریات کلیدی مانند: مسکن، مواد غذایی ،حمل و نقل و مراقبت از کودک باشد. هزینه های مسکن شامل اجاره، هزینه برق و هزینه خدمات ارتباطی است که بسته به استان شما متفاوت است. اجاره نیز تحت تأثیر نوع خانه ای است که اجاره می کنید برای مثال آپارتمان هایی که برای 1 نفر طراحی شده است،آپارتمان 2 خوابه، آپارتمان های 3 خوابه که برای یک خانواده کوچک 3 یا 4 نفره طراحی شده اند، خانه های مجزای یک خانواده که برای 4 نفر یا بیشتر طراحی شده اند. بنابراین در ادامه این مطلب برای آشنایی هر چه بیشتر افراد متقاضی مهاجرت به کانادا با هزینه های زندگی در این کشور و در شهر های مختلف به توضیح درباره هزینه های زندگی در چند شهر کانادا می پردازیم.

 

هزینه زندگی در انتاریو

انتاریو بزرگترین استان کانادا با بیش از 14.7 میلیون نفر است و یکی از گران ترین استان ها از نظر هزینه است. این تا حدودی به این دلیل است که این منطقه برخی از بالاترین هزینه های مسکن را در کانادا دارد. با این حال، با توجه به اینکه هزینه ماهانه غذا، برق و خدمات ارتباطی خانوار در حدود میانگین 348 دلار، 130 دلار و 166 دلار کانادایی است، این استان هزینه های معقول تری در این بخش ها دارد.

 

هزینه زندگی در تورنتو

تورنتو با داشتن بسیاری از دفاتر مرکزی کانادا و مشاغل اداری با درآمد خوب، یکی از گران ترین شهرها برای زندگی در کانادا است. در مورد مسکن، متوسط اجاره تورنتو 2070 دلار در ماه است که بیشترین هزینه شما را تشکیل می دهد. بسته به متراژ ملک، نرخ اجاره به شرح زیر است:

 • 1404 دلار برای یک آپارتمان تک خواب
 • 2444 دلار برای یک آپارتمان 2 خوابه
 • 2962 دلار برای یک آپارتمان 3 خوابه
 • 4220 دلار برای یک خانه 4 نفره

یکی دیگر از هزینه های مربوط به مسکن آب و برق است که معمولاً شامل اجاره نمی شود و به صورت جداگانه محاسبه می شود. هزینه برق در انتاریو 13.3 سنت در هر کیلووات ساعت است و هزینه برق ماهانه به صورت معمول حدود 133 دلار است. طبق گزارش CRTC در پایان سال 2019، خدمات مخابراتی از جمله تلویزیون، تلفن و اینترنت در انتاریو به طور متوسط 168 دلار در ماه هزینه دارد. در واقع با احتساب تمامی هزینه های عنوان شده،هزینه مسکن برای 1 نفر در یک آپارتمان تک خواب 1705 دلار در ماه می باشد. زندگی در تورنتو همچنین مستلزم رفت و آمد طولانی و پرهزینه است. با یک سیستم حمل و نقل عمومی خوب، از جمله مترو، اتوبوس های شهری، تراموا و اتوبوس های حومه شهر، کیفیت حمل و نقل عمومی در مقایسه با سایر شهرهای انتاریو بسیار بالا است و هزینه تقریبی ماهانه برای استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی چیزی در حدود 143 دلار است. مالکیت خودرو در انتاریو می تواند گران باشد، به طوری که حق بیمه یکی از بالاترین ها در کانادا با 125 دلار در ماه است. میانگین هزینه های خورد و خوراک در هر ماه برای خرید غذا در شهر از 260 دلار برای یک زن تا 340 دلار برای یک مرد جوان متغیر است. در نهایت آخرین هزینه اصلی قابل پرداخت در این شهر هزینه های مربوط به نگهداری و مراقبت از کودکان است که این هزینه چیزی بین 1200 تا 1700 دلار در ماه بسته به سن کودک متغیر است.

 

هزینه زندگی در اتاوا

به عنوان پایتخت کانادا، هزینه زندگی در اتاوا کمتر از تورنتو است. دلیل اصلی این امر هزینه کمتر مسکن است. طبق گزارش بازار اجاره CMHC برای ژانویه 2021، میانگین اجاره ماهانه در این شهر عبارت است از:

 • 1000 دلار در ماه برای آپارتمان تک خواب
 • 1517 دلار در ماه برای یک آپارتمان 2 خوابه
 • 1850 دلار در ماه برای یک آپارتمان 3 خوابه
 • 3350 دلار در ماه برای یک خانواده 4 نفره

با توجه به اینکه نرخ اجاره در این شهر بسیار کمتر از تورنتو است، می تواند منجر به صرفه جویی هزاران دلار در سال شود. با احتساب هزینه های برق و خدمات ارتباطی، هزینه واقعی زندگی برای یک نفر در یک آپارتمان تک خواب  می تواند 1301 دلار در ماه باشد. اتاوا به اندازه تورنتو شبکه حمل‌ونقل عمومی گسترده‌ای ندارد و هزینه خورد و خوراک در این شهر نیز نزدیک به میانگین انتاریو است. هزینه ماهانه مراقبت از کودکان در اتاوا کمتر از تورنتو و لندن است و به طور متوسط بین 1000 تا 1050 دلار است.

 


هزینه زندگی در لندن

اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه های زندگی در کانادا هستید انتخاب این شهر برای سکونت گزینه ی مناسبی است. از نظر اجاره، میانگین نرخ ماهانه عبارت است از:

 • 775 دلار برای یک آپارتمان مجردی
 • 1207 دلار برای یک آپارتمان 2 خوابه
 • 1380 دلار برای یک آپارتمان 3 خوابه
 • 2275 دلار برای یک خانه مجزای خانوادگی

با توجه به هزینه های برق و خدمات ارتباطی نسبتاً استاندارد در این شهر، هزینه متوسط برای 1 نفر در یک آپارتمان مجردی می تواند حدود 1076 دلار در ماه باشد. از نظر حمل و نقل، در ماه متوسط 95 دلار برای یک فرد هزینه دارد که بسیار ارزان تر از هزینه ماهانه تورنتو و اتاوا است. اگر از حومه لندن یا مناطق اطراف در حال رفت و آمد هستید، داشتن ماشین بسیار ضروری است. باز هم، با توجه به نرخ های بیمه مشابه و قیمت بنزین، هزینه داشتن یک ماشین در سراسر انتاریو نسبتاً استاندارد و مناسب خواهد بود. هزینه خورد و خوراک در این شهر معقول و هزینه ی مراقبت از کودکان نیز بین هزینه اتاوا و انتاریو است و چیزی در حدود 1050 تا 1250 دلار در ماه است.

 

هزینه زندگی در کبک

استان کبک همچنان به عنوان یکی از استان های کم هزینه زندگی در کانادا رتبه بندی می شود. این موضوع به دلیل پایین‌ بودن اجاره‌بها و مراقبت از کودکان با سیستم یارانه‌ای ناشی می‌شود همچنین قیمت برق کبک بسیار کمتر از میانگین ملی است، یعنی ۷.۳ سنت در هر کیلووات ساعت.

 


هزینه زندگی در مونترال

اگرچه منطقه متروپولیتن مونترال دومین منطقه پرجمعیت کانادا را به خود اختصاص می دهد، اما هزینه زندگی در مونترال در میان شهرهای بزرگ این کشور در میان کمترین هزینه ها قرار دارد. این تا حدی به دلیل پایین بودن هزینه اجاره در مقایسه با سایر شهرهای بزرگ است. میانگین هزینه های ماهانه مسکن عبارتند از:

 • 702 دلار برای یک آپارتمان مجردی
 • 903 دلار برای یک آپارتمان 2 خوابه
 • 1112 دلار برای یک آپارتمان 3 خوابه
 • 2500 دلار برای یک خانه مستقل خانوادگی

علاوه بر اجاره کم، هزینه برق تنها 73 دلار برای میانگین 1000 کیلووات ساعت در ماه است. همچنین، 160 دلار در ماه برای خدمات ارتباطی، بنابراین با احتساب موارد عنوان شده هزینه کلی زندگی 935 دلار برای یک نفر در یک آپارتمان مجردی است. هزینه حمل و نقل در کبک با نرخ بیمه 60 دلار در ماه یکی از کمترین هزینه های این کشور است. حتی با وجود اینکه قیمت گاز کمی بالاتر از میانگین ملی در هر لیتر 1.08 دلار است، مونترال و کبک همچنان در بین استان‌های کانادا با کمترین هزینه برای رانندگی قرار دارند. از نظر هزینه های غذا و خورد و خوراک نیز، متوسط هزینه ماهیانه خانوار در کبک 820 دلار برای میانگین 2.5 نفر است.همچنین میانگین هزینه مراقبت از کودکان در این شهر حدود 179 دلار است.

 


هزینه زندگی در آلبرتا

از آنجایی که آلبرتا مالیات فروش استانی ندارد و درآمد نسبتاً بالاتری نسبت به سایر نقاط کانادا دارد، این استان می تواند برای مهاجرت به آن جذاب باشد. آلبرتا در کنار هزینه نسبتاً متوسط برای زندگی که ناشی از اجاره بهای پایین در سطح استان است و قیمت ارزان بنزین، می تواند مکانی برای تشکیل خانواده راحت باشد. با این حال، برای برخی از ملزومات مانند غذا و برق، آلبرتایی ها برخی از بالاترین هزینه ها را در تمام کانادا می پردازند.

 

هزینه زندگی در کلگری

هزینه زندگی در کلگری به خصوص برای یک شهر بزرگ بسیار مقرون به صرفه است و با اجاره ارزان تامین می شود. میانگین اجاره ماهانه به شرح زیر است:

 • 883 دلار برای یک آپارتمان به سبک مجردی
 • 1323 دلار برای یک آپارتمان 2 خوابه
 • 1296 دلار برای یک آپارتمان 3 خوابه
 • 2200 دلار برای یک خانواده

اجاره کم، علاوه بر قیمت برق 16.6 سنت در هر کیلووات ساعت و 166 دلار برای 1000 کیلووات ساعت، و خدمات ارتباطی با 180 دلار در ماه به این معنی است که هزینه مسکن برای 1 نفر در یک آپارتمان مجردی 1229 دلار خواهد بود. برای حمل و نقل، بسیاری از آلبرتایی ها به جای حمل و نقل عمومی به سمت رانندگی گرایش دارند. هزینه بیمه 110 دلار در ماه است، در حالی که هزینه گاز 0.9915 دلار در هر لیتر است. هزینه های ماهیانه غذا در آلبرتا یکی از بالاترین قیمت ها در کانادا است که برای هر نفر 377 دلار است.هزینه مراقبت از کودکان در این شهر نیز ماهیانه چیزی در حدود 1075 تا 1300 دلار است.

 

هزینه زندگی در ادمونتون

هزینه زندگی در ادمونتون تا حدی به دلیل هزینه های کم مسکن تعیین می شود که به شرح زیر است:

 • 881 دلار برای یک آپارتمان مجردی
 • 1272 دلار برای یک آپارتمان 2 خوابه
 • 1385 دلار برای یک آپارتمان 3 خوابه
 • 2265 دلار برای یک خانواده

با هزینه خدمات برق و ارتباطات مشابه کلگری، هزینه متوسط برای 1 نفر در یک آپارتمان به مجردی حدود 1227 دلار در ماه خواهد بود. هزینه رانندگی نیز بسیار شبیه به کلگری خواهد بود، با میانگین نرخ بیمه آلبرتا 110 دلار و قیمت بنزین در منطقه مشابه است. اگر در عوض از حمل و نقل عمومی استفاده کنید، هزینه ماهانه برای افراد زیر 25 سال 72 دلار و برای افراد بالای 25 سال 100 دلار خواهد بود. تخمین ها برای هزینه های غذا در ادمونتون مانند استان آلبرتا است و مبلغ ماهیانه صرف غذا برای هر نفر 377 دلار است.میانگین هزینه مراقبت از کودکان در این شهر ماهیانه بین 800 تا 1075 دلار است.

 

هزینه زندگی در بریتیش کلمبیا

با توجه به قیمت بالای املاک و مستغلات و هزینه بالای اجاره، بریتیش کلمبیا را به یکی از گران ترین استان ها برای زندگی در کانادا تبدیل می کند.

هزینه زندگی در ونکوور

با وجود بازار مسکن بسیار گران برای خرید، اجاره تنها گزینه برای بسیاری از ساکنان ونکوور است. این هزینه گران برای مسکن باعث می شود هزینه زندگی در ونکوور با شهرهایی مانند تورنتو قابل مقایسه باشد. هزینه اجاره ماهانه به شرح زیر است:

 • 1258 دلار برای یک آپارتمان مجردی
 • 1792 دلار برای یک آپارتمان 2 خوابه
 • 2206 دلار برای یک آپارتمان 3 خوابه
 • 4000 دلار برای یک خانه مستقل خانوادگی

اگرچه اجاره بها در ونکوور و بریتیش کلمبیا بالاست، اما هزینه برق و خدمات ارتباطی کمتر از میانگین ملی است. 12.6 سنت در هر کیلووات ساعت و 126 دلار برای 1000 کیلووات ساعت و 174 دلار برای تلفن، تلویزیون و اینترنت، اجاره های بالا را کمی مقرون به صرفه تر می کند. هزینه حمل و نقل ماهانه بستگی به این دارد که در کجای منطقه ونکوور قصد رفت و آمد دارید، از 98 تا 177 دلار در ماه این هزینه متغیر است. اگر قرار بود ماشین داشته باشید، هزینه بیمه در بریتیش کلمبیا به طور متوسط 153 دلار در ماه است و قیمت بنزین بالاترین قیمت در کانادا با 1.268 دلار در هر لیتر است.هزینه مربوط به تهیه مواد غذایی نیز در این شهر بالاست. هزینه های مراقبت از کودکان با اختلاف زیادی نسبت به سایر شهرهای بزرگ مانند تورنتو کمتر است، با هزینه های ماهانه: بین 900 تا 1100 یورو.

 


هزینه زندگی در منیتوبا

به عنوان یک استان نسبتاً روستایی به غیر از شهرهای بزرگ مانند وینیپگ، هزینه زندگی در مانیتوبا مقرون به صرفه است.

 

هزینه زندگی در وینیپگ

هزینه زندگی در وینیپگ در مقایسه با سایر شهرهای بزرگ بسیار پایین است. هزینه مسکن در ماه به شرح زیر است:

 • 757 دلار برای یک آپارتمان مجردی
 • 1262 دلار برای یک آپارتمان 2 خوابه
 • 1577 دلار برای یک آپارتمان 3 خوابه
 • 2025 دلار برای یک خانواده

علاوه بر مقرون به صرفه بودن هزینه اجاره، قیمت برق بسیار پایین 9.9 سنت در هر کیلووات ساعت یا 99 دلار در ماه برای میانگین 1000 کیلووات ساعت است. همچنین، هزینه خدمات ارتباطی اندکی کمتر از میانگین کشوری 174 دلار در ماه است. به طور کلی، کل هزینه ماهانه مسکن برای 1 نفر در یک آپارتمان 1030 دلار است. هزینه حمل و نقل عمومی در وینیپگ 104 دلار در ماه است. متوسط هزینه ماهانه بیمه در وینیپگ 90 دلار است و هزینه گاز آن 0.9695 دلار در هر لیتر است. برای غذا، میانگین مبلغی که برای هر نفر در منیتوبا خرج می شود، یکی از کمترین ها در کانادا است که 332 دلار در ماه است. از نظر مراقبت از کودک، متوسط هزینه‌های ماهانه از پایین‌ترین هزینه‌ها در کانادا است، بین 450 تا 650 دلار در ماه.

 

هزینه زندگی در ساسکاچوان

ساسکاچوان به عنوان استانی بسیار مقرون به صرفه برای زندگی و تشکیل خانواده رتبه بندی می شود چرا که هزینه تهیه مسکن پایین در این منطقه ارزان است است.

 • 729 دلار برای آپارتمان مجردی
 • 957 دلار برای آپارتمان 2 خوابه
 • 1166 دلار برای آپارتمان 3 خوابه
 • 1470 دلار برای خانواده

هزینه برق ساسکاچوان 18.1 سنت به ازای هر کیلووات ساعت یا 181 دلار در هر 1000 کیلووات ساعت است. وقتی صحبت از خدمات ارتباطی به میان می آید، ساسکاچوان نیز با 201 دلار در ماه بالاترین رتبه را دارد.هزینه غذا در ساسکاچوان 348 دلار در ماه است. هزینه های ماهانه مراقبت از کودکان در ساسکاتون نزدیک به میانگین ملی است این هزینه های ماهانه بین 700 تا 900 دلار است.

 

هزینه زندگی در نوا اسکوشیا

با داشتن برخی از پایین ترین سطوح درآمد در سراسر کانادا، هزینه زندگی در نوا اسکوشیا متوسط است. این هزینه پایین زندگی ناشی از هزینه های مسکن کمتر در مقابل استان های پرجمعیت تر و با درآمد بیشتر است.

 

هزینه زندگی در هالیفاکس

با توجه به اینکه هزینه های مسکن ماهانه بخش بزرگی از هزینه های زندگی در هالیفاکس را تشکیل می دهد، هزینه ها به شرح زیر است:

 • 865 دلار برای یک آپارتمان مجردی
 • 1255 دلار برای یک آپارتمان 2 خوابه
 • 1455 دلار برای یک آپارتمان 3 خوابه
 • 2260 دلار برای یک خانه مستقل خانوادگی

علاوه بر هزینه اجاره، هزینه برق 17.1 سنت در هر کیلووات ساعت است که به طور متوسط 171 دلار برای 1000 کیلووات ساعت است. این هزینه بالای برق به این دلیل است که نوا اسکوشیا دارای بالاترین هزینه برق در کانادا است. همچنین هزینه خدمات ارتباطی 180 دلار در ماه است. این بدان معناست که هزینه مسکن ماهانه برای 1 نفر که در یک آپارتمان مجردی در هالیفاکس زندگی می کند 1215 دلار است. اگر قصد دارید ماشین داشته باشید و در اطراف شهر رفت و آمد کنید، میانگین هزینه ماهانه بیمه در نوا اسکوشیا 74 دلار و قیمت بنزین  0.9586 دلار در هر لیتر است. نوا اسکوشیا کمترین هزینه غذا را در کل کانادا دارد. متوسط هزینه ماهیانه غذا برای هر نفر 303 دلار است و هزینه مراقبت از کودکان نیز بین 800 تا 900 دلار است.


هزینه زندگی در نیوبرانزویک

نیوبرانزویک همراه با استان های دیگر اقیانوس اطلس کانادا، در میان مقرون به صرفه ترین مکان ها برای زندگی در کانادا قرار دارد. میانگین هزینه اجاره ماهانه در نیوبرانزویک به شرح زیر است:

 • 613 دلار برای یک آپارتمان مجردی
 • 723 دلار برای یک آپارتمان 1 خوابه
 • 895 دلار برای یک آپارتمان 2 خوابه
 • 1029 دلار برای یک آپارتمان 3 خوابه

علاوه بر هزینه اجاره، هزینه برق 12.7 سنت به ازای هر کیلووات ساعت یا 127 دلار در هر 1000 کیلووات ساعت است. برای خدمات ارتباطی، میانگین هزینه 171 دلار است که کمتر از میانگین ملی 176 دلار است. این باعث می شود هزینه ماهانه مسکن برای 1 نفر در قالب یک آپارتمان به سبک مجردی 911 دلار باشد. هزینه ماهانه غذا در نیوبرانزویک 317 دلار برای هر نفر است همچنین برای مراقبت از کودکان در بزرگترین شهر نیوبرانزویک در مونکتون، میانگین هزینه ها بین 700 تا 800 دلار در ماه است.


هزینه زندگی در پرنس ادوارد PEI

پرنس ادوارد کوچکترین استان کانادا است و هزینه مسکن بسیار پایینی دارد. میانگین اجاره ماهانه در PEI به شرح زیر است:

 • 619 دلار برای یک آپارتمان مجردی
 • 810 دلار برای یک آپارتمان 1 خوابه
 • 989 دلار برای یک آپارتمان 2 خوابه
 • 1005 دلار برای یک آپارتمان 3 خوابه

هزینه برق 17.4 سنت به ازای هر کیلووات ساعت یا 174 دلار به ازای هر 1000 کیلووات است. خدمات ارتباطی نیز مشابه هستند، 177 دلار در ماه در مقابل 176 دلار برای نرخ متوسط در کانادا. هزینه مسکن برای 1 نفر برای زندگی در یک آپارتمان با سبک زندگی مجردی حدود 970 دلار در ماه خواهد بود. مخارج ماهانه غذا در PEI نیز در مقایسه با میانگین کانادا بسیار پایین است و حدود 308 دلار برای هر نفر است. هزینه مراقبت از کودکان در این شهر نیز بین 550 تا 750 دلار است.

 


هزینه زندگی در نیوفاندلند و لابرادور

اگرچه نیوفاندلند و لابرادور اقتصاد بسیار ضعیفی دارد، با بالاترین نرخ بیکاری در بین تمام استان های کانادا، استانی بسیار مقرون به صرفه برای زندگی است. هزینه ماهانه مسکن در نیوفاندلند و لابرادور به شرح زیر است:

 • 717 دلار برای یک آپارتمان مجردی
 • 775 دلار برای یک آپارتمان 1 خوابه
 • 890 دلار برای یک آپارتمان 2 خوابه
 • 925 دلار برای یک آپارتمان 3 خوابه

اینها برخی از پایین ترین نرخ های اجاره در سراسر کانادا هستند. هزینه های برق استان نزدیک به میانگین کانادا با 13.8 سنت در هر کیلووات ساعت یا 138 دلار در هر 1000 کیلووات ساعت است. هزینه ماهانه 1 نفر برای زندگی مجردی 1029 دلار است. متوسط هزینه ماهانه غذا در نیوفاندلند و لابرادور 315 دلار برای هر نفر است که فقط 67 دلار در ماه در رستوران ها خرج می شود. برای مراقبت از کودکان، این استان اندکی کمتر از میانگین هزینه دارد ماهیانه بین 600 تا 900 یورو.


در انتهای این مطلب ذکر این نکته ضروریست که هزینه های زندگی در هر شهر بسته به امکانات رفاهی، شغلی، تحصیلی و ... متغیر است بنابراین بهتر است پیش از انتخاب شهر هزینه ها را در نظر داشته باشید.همچنین شما می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره های موسسه بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین مجرب در امر مهاجرت بهره مند شوید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
ویزای دانشجویی دبی

ویزای دانشجویی دبی

ویزای دانشجویی دبی پس از همه‌گیری  ویروس کرونا، دبی به دلیل نزدیکی، دانشگاه‌هایی با ...
هزینه زندگی در دبی

هزینه زندگی در دبی

هزینه زندگی در دبی دبی که بیشتر به خاطر بازار طلا، بناهای معماری درخشانش معروف است، یکی از بهترین ز ...
تحصیل در فرانسه و شرایط آن

تحصیل در فرانسه و شرایط آن

تحصیل در فرانسه و شرایط آن دانشجویانی که تصمیم به تحصیل در فرانسه گرفته‌اند یا به این موضوع فک ...
چگونه می توان برای دانشگاه های ایرلند درخواست داد؟

چگونه می توان برای دانشگاه های ایرلند درخواست داد؟

چگونه می توان برای دانشگاه های ایرلند درخواست داد؟ تحصیل در ایرلند همیشه دست کم گرفته شده است. دانش ...
GMAT VS GRE

GMAT VS GRE

GMAT VS GRE: در کدام آزمون باید شرکت کنید؟ GMAT و GRE دو مورد از پرکاربردترین آزمون‌های فارغ&z ...
هزینه زندگی در سراسر کانادا

هزینه زندگی در سراسر کانادا

هزینه زندگی در سراسر کانادا با افزایش هزینه های زندگی در کانادا، درک اینکه هزینه زندگی در شهرها و ا ...
5 تا از بهترین دانشگاه های فنلاند برای دانشجویان بین المللی

5 تا از بهترین دانشگاه های فنلاند برای دانشجویان بین المللی

5 تا از بهترین دانشگاه های فنلاند برای دانشجویان بین المللی جمهوری فنلاند یکی از شمالی ترین کشورهای ...
7 شهر برتر دانشجویی در اروپا

7 شهر برتر دانشجویی در اروپا

7 شهر برتر دانشجویی در اروپا یکی از مهم ترین مزایای تحصیل در خارج از کشور، فرصتی برای آشنایی با فره ...
هزینه زندگی در انگلستان

هزینه زندگی در انگلستان

هزینه زندگی در انگلستان به عنوان یک دانشجو بین المللی و یک مهاجر ، یکی از چیزهایی که ممکن است در مو ...
کار با ویزای دانشجویی در انگلستان

کار با ویزای دانشجویی در انگلستان

کار با ویزای دانشجویی در انگلستان آیا می توانید به عنوان یک دانشجوی بین المللی در انگلستان کار کنید ...
ویزای کار اسپانیا

ویزای کار اسپانیا

ویزای کار اسپانیا یکی از انواع راه های مهاجرت به هر کشوری که از روش های بسیار پرطرفدار در بین مهاجر ...
ویزای تجاری فرانسه

ویزای تجاری فرانسه

ویزای تجاری فرانسه یکی از راه های مهاجرت به فرانسه اخذ ویزای تجاری فرانسه است که در ادامه این مطلب ...
مهاجرت به قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس شمالی بسیاری از افراد جهت تحصیل در دانشگاه های قبرس یا خرید ملک در شهرهای مختلف قبرس ...
همه چیز درباره قبرس شمالی

همه چیز درباره قبرس شمالی

همه چیز درباره قبرس شمالی قصد مهاجرت به کشوری دیگر را دارید!؟ درباره قبرس شمالی این جزیره زیبا و پر ...
هزینه زندگی در سوئد

هزینه زندگی در سوئد

هزینه زندگی در سوئد سوئد به گران بودن شهرت دارد. چه قصد دارید با یک ویزای توریستی از سوئد دیدن کنید ...
چرا تحصیل در سوئد؟

چرا تحصیل در سوئد؟

چرا تحصیل در سوئد؟ انتخاب سوئد یک قدم بزرگ برای تحصیل در خارج از کشور است و گزینه ها تقریباً نامحدو ...
کار در سوئد

کار در سوئد

کار در سوئد با داشتن استانداردهای بالای زندگی و فرصت‌هایی برای کارگران بین‌المللی در شهره ...
درباره عمان و تحصیل در عمان

درباره عمان و تحصیل در عمان

درباره عمان و تحصیل در عمان عمان کشوری که عمدتاً بر پایه تجارت کشورهای داخل و اطراف اقیانوس هند ساخ ...
هزینه های تحصیل و زندگی در استرالیا

هزینه های تحصیل و زندگی در استرالیا

هزینه های تحصیل و زندگی در استرالیا استرالیا یکی از کشورهایی است که بیشترین جمعیت دانشجویان بین الم ...
آزمون SAT ایالات متحده آمریکا

آزمون SAT ایالات متحده آمریکا

آزمون  SAT ایالات متحده آمریکا آزمون SAT  به ورود شما در کالج های  ایالات متحده آمری ...
آزمون تافل و مزایا و معایب آن

آزمون تافل و مزایا و معایب آن

آزمون تافل و مزایا و معایب آن اگر می‌خواهید یک دانشجوی بین‌المللی شوید و برای برنامه&zwn ...