021-44124850

سرمایه گذاری در انگلستان

9 / 10
از 1 کاربر

همان طور که گفته شده است برای مهجرت به انگلستان (مهاجرت به انگلیس ) راه‌ها و روش‌های مختلفی وجود دارد. یکی از روشهای مهاجرت به انگلستان روش سرمایه گذاری و ثبت شرکت در انگلستان میباشد. اخیرا دولت انگلستان برای مهاجرت به انگلستان روشی را معرفی کرده است که در غالب ویزای سرمایه گذاری تعریف میشود، و اصلی ترین تفاوت آن با ویزاهایی که سابقا وجود داشت این است که برای دریافت این ویزا میزان تمکن مالی بسیار کمتر شده و همچنین شرایط دریافت ویزا نیز سهل تر شده است.

 سرمایه گذاری در انگلستان

ویزای نوآوری یا Innovator Founder Visa انگلستان

ویزایی که در مورد آن برای مهاجرت به انگلستان صحبت میکنیم  ویزای نوآوری یا Innovator founder visa  میباشد که توسط دولت انگلستان معرفی شده است.  همان طور که گفته شد، ویزای سرمایه گذاری انگلیس شرایط نسبتا آسان تری  دارد. اولین شرط ویزای نوآوری این است که ایده شغلی شما باید منحصر به فرد باشد و این ایده برای دریافت ویزای Innovator Founder میتواند در هر زمینه ای باشد و شرط آن این است که  نباید در گذشته توسط کسی اجرا شده باشد.

برای دریافت ویزای سرمایه گذاری انگلستان در ابتدا ایده مبتکرانه شما باید توسط Endorsing body تایید شود. پس از آن باید شرکتی ثبت شود که در راستاری اجرای ایده باشد، تا بتوان برای انجام کارهای قانونی اقدام شد.

اگربخواهیم شرایط دریافت ویزای Innovator Founder visa انگلستان را به طور خلاصه بگوییم باید موارد زیر را بیان کنیم:
1- برای دریافت این ویزا محدودیت سنی وجود ندارد و عملا تنها شرط داشتن سن بالای 18 سال میباشد.

2- داشتن حداقل موجودی 1270 پوند در حساب شخصی
3- متقاضیان دریافت این ویزا میتوانند همراهان خود یعنی همسر و فرزندان را به همراه داشته باشند.
4- دریافت اقامت دائم بعد از سه سال

5- امکان استخدام افرادی در کسب و کار خویش

 

ویزای استارت آپ انگلستان

یکی از ویزاهایی که در سال های اخیر جهت سرمایه گذاری در انگلستان به آن پرداخته شده ویزای استارت آپ انگلیس میباشد. ویزای استارت آپ شباهت های زیادی به ویزای نوآورانه (Innovator Founder Visa)  دارد. ویزای Start Up انگلیس اخیرا از لیست ویزاهای انگلستان خارج شده و دیگر نمیتوان برای دریافت آن اقدام کرد. افرادی در گذشته ویزای استارت آپ انگلیس را داشته اند و با این ویزا در انگلیس اقامت دارند باید برای تعویض ویزای استارت آپ خود به ویزای متکرانه یا Innovator Founder اقدام کنند.

 

ویزای Tier 1 انگلیس

ویزای TIER 1 یکی از گرانترین راه ها برای سرمایه گذاری و اقامت در انگلیس است. دو تا از راه های دریافت این نوع ویزای انگلستان کار آفرینی و سرمایه گذاری میباشند. متقاضیان برای دریافت ویزای TIER 1 انگلیس از نوع کار آفرینی یا Entrepreneur دو تا گزینه خواهند داشت. برای دریافت این ویزا شخص میتواند با 50,000 پوند یا 200,000 پوند در این کشور سرمایه گذاری کند. یکی از مهمترین شروط دریافت ویزای کار آفرینی انگلیس این است که فرد باید به یک بیزینس پلن به دولت انگلستان ارائه بدهد که  ثابت کند ایده شخص به درآمد زایی میرسد و در کنار درآمد زایی شما به عنوان کارفرما مردم انگستان را در شرکت خود استخدام کنید.

برای دریافت ویزای TIER 1 به عنوان یک سرمایه گذار در انگلیس شما به مبلغ خیلی زیادی احتیاج خواهید داشت. حداقل هزینه لازم برای اخذ ویزای سرمایه گذاری TIER1 2 میلیون پوند است. دو گزینه دیگر نیز توسط دولت انگلستان نیز ارائه میشود که شما میتوانید با سرمایه گذاری و پرداخت مبلغ بیشتر زودتر به اقامت دائم انگلستان برسید. مبلغ مورد نیاز این دو برنامه به ترتیب 5 میلیون و 10 میلیون پوند میباشد.

از آنجایی که در زمان نوشتار این مقاله دریافت ویزای TIER 1 انگلیس امکان پذیر نیست به شرایط و توضیحات تکمیلی این ویزا نخواهیم پرداخت.

 

توجه داشته باشید که تمامی بیزنس ها میتوانند در این مقوله باشند به غیر از بیزینس هایی که مربوط به درمان و آموزش میباشد که طبیعتا برای راه اندازی این گونه کسب و کارها نیاز به مجوزهای خاصی میباشد.
موسسه بین المللی راد برای راه اندازی بیزینس و همچنین ارایه طرح کسب و کار میتواند همراه متفاضیان باشد و متقاضیان را از ارائه ایده کسب و کار تا دریافت ویزا و همچنین راه اندازی کسب و کار میتواند همراهی نماید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :