ویزای توریستی هلند

9 / 10
از 2 کاربر

ویزای توریستی هلند

معرفی کشور هلند

کشور هلند یکی از کشور های اروپایی است که با کشور های آلمان و بلژیک هم مرز است.

نام کشور هلند با نام گل های مختلف به خصوص لاله پیوند خورده است. کشور هلند بزرگترین کشور تولید کننده و صادر کننده ی گل در جهان می باشد.

ویزای توریستی هلند

پایتخت کشور هلند شهر بسیار زیبای آمستردام می باشد. بر اساس آخرین آمار های ثبت شده کشور هلند در رتبه ی ششم شاد ترین کشور دنیا قرار دارد.

حکومت کشور هلند حکومت پادشاهی مشروطه است و در آن شاه و ملکه نقش چندان مهم و تاثیر گذاری در تصمیم گیری های سیاسی ندارند و بیشتر نماد وحدت ملی ویکپارچگی در این کشور هستند و نخست وزیر مهم ترین مقام سیاسی در این کشور است.

زبان هلندی زبان اصلی کشور هلند است و این زبان از ریشه ی زبان ژرمن است و شباهت بسیار زیادی به زبان آلمانی دارد.

کشور هلند اقتصاد با ثباتی دارد و این کشور از بزرگترین کشور های جهان در زمینه ی تولید و صادرات گل و گیاه و لبنیات است.

هر ساله در این کشور زیبا و دیدنی فستیوال های گوناگونی برگزار می شود که از مهمترین این فستیوال ها می توان به فستیوال گل و موسیقی اشاره کرد که افراد متقاضی شرکت در این فستیوال ها میتوانند با اخذ ویزای توریستی این کشور اجازه ی ورود به هلند را دریافت کنند. 

شرایط اخذ ویزای توریستی کشور هلند

ویزای توریستی کشور هلند برای افرادی صادر می شود که قصد سفر به کشور هلند به منظور گردش و تفریح و بازدید از جاذبه های توریستی این کشور و همچنین دیدار اقوام و بستگان خود را دارند. حداکثر مدت اقامت با این ویزا در کشور هلند 90 روز می باشد.

اگر درخواست ویزای شما توسط سفارت هلند ریجکت شود یک نامه به شما فرستاده شده که دلایل ریجکت شدن در آن نامه نوشته می شود. شما میتوانید با ذکر دلیل نسبت به ریجکت شدن خود اعتراض نمایید.

بهتر است تا 3 ماه قبل از زمان سفر نسبت به اخذ وقت سفارت و اخذ ویزای توریستی این کشور اقدام کنید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی کشور هلند

بخشی از مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی کشور هلند به شرح زیر است.

  • اصل پاسپورت
  • اصل و کپی شناسنامه
  • پر کردن فرم درخواست ویزا
  • 2قطعه عکس زمینه ی سفید
  • گواهی تمکن مالی با گردش حساب سه ماهه
  • سند ملکی زمین یا منزل
  • بیمه ی مسافرتی معتبر
  • کپی بلیت هواپیما رفت و برگشت

چگونگی اخذ وقت سفارت کشور هلند

برای دریافت ویزای شینگن از سفارت هلند که در تهران واقع شده است شخص متقاضی باید به صورت آنلاین وقت سفارت خود را بگیرد، لازم به ذکر است که به جهت محکم کاری در انجام پروسه ی اخذ ویزا و همچنین مواجه نشدن با ترافیک کاری  vfs هلند، 3 ماه زودتر از تاریخ سفر خود اقدام به تعیین وقت سفارت و اخذ ویزای توریستی خود اقدام نمایید.

یک نکته ی مهم در زمینه ی اخذ وقت سفارت هلند، برای انجام پروسه ی اخذ ویزا توسط سفارت که شامل: مصاحبه با آفیسر سفارت، انگشت نگاری و ارائه ی مدارک مورد نیاز امکان کنسل کردن وجود ندارد و در صورت عدم حضور به موقع در زمان تعیین شده  در محل vfs global هلند امکان دریافت وقت سفارت در این مرکز تا یک ماه برای شخص متقاضی مقدور نیست.

در حالات عادی پروسه ی اخذ وقت سفارت هلند 1 یا 2 هفته زمان می برد اما هم اکنون به دلیل حجم بالا ی درخواست ها این مدت زمان ممکن است تا 1-2 ماه نیز به طول بیانجامد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ ویزای توریستی هلند می توانید با شماره های موسسه ی بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره ی تلفنی رایگان بهره مند شوید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :