سرمایه گذاری در آلمان

10 / 10
از 1 کاربر

اخذ ویزای آلمان از طریق سرمایه گذاری با راد مهاجر (شرایط + مراحل + مدارک مورد نیاز + مشاوره رایگان دریافت ویزای سرمایه گذاری آلمان در سال 2024)

اگر به دنبال یک راه مهاجرت با هزینه بالاتر و دردسر کمتر هستید مهاجرت از طریق سرمایه گذاری پیشنهاد ما میباشد. آلمان پرطرفدارترین کشور برای مهاجرت از نظر مهاجران ایرانی میباشد

 

ویزای سرمایه گذاری آلمان

 

یکی از راه های مهاجرت به کشور آلمان سرمایه گذاری در آلمان  و اخذ ویزای سرمایه گذاری در آلمان می باشد.

سرمایه گذاری در آلمان از روش های مختلفی انجام پذیر است که در این مقاله به توضیح این روش ها می پردازیم.

در ابتدا به ذکر مزایای سرمایه گذاری در آلمان می پردازیم.

از مزایای سرمایه گذاری در آلمان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کشور آلمان بزرگترین اقتصاد در قاره ی اروپا را دارا می باشد.
 • آلمان یک کشور شینگن می باشد
 • امکان سفر به دیگر کشور های شینگن بدون نیاز به ویزا
 • کشور آلمان مرکز تجارت در اروپا می باشد
 • دریافت اقامت دائم پس از 3 سال زندگی در آلمان

 

اخذ ویزای سرمایه گذاری آلمان از طریق خرید ملک

ویزای سرمایه گذاری در آلمان انواع مختلفی دارد که یکی از انواع آن سرمایه گذاری در آلمان از طریق خرید ملک می باشد.

در زمینه ی خرید ملک در کشور آلمان باید از یک شخصی راهنما که  به قوانین کشور آلمان در این زمینه مسلط است بهره برد.

زیرا نوسانات خرید ملک در این کشور می تواند سبب ساز بروز یکسری مشکلات در این زمینه شود.

هدف بسیاری از افراد از خرید ملک و سرمایه گذاری در آلمان از این طریق تنها سرمایه گذاری در این کشور نمی باشد بلکه فراهم کردن مسکنی برای زندگی در این کشور می باشد.

به صورت کلی خرید ملک در کشور آلمان امری ممکن برای افراد خارجی در این کشور می باشد.

با توجه به پایین بودن قیمت ملک و املاک در کشور آلمان نسبت به دیگر کشور های اروپایی تعداد زیادی از افراد خواهان خرید ملک در این کشور و اخذ ویزای سرمایه گذاری در آلمان از این طریق می باشند.

سرمایه گذاری در آلمان و خرید ملک در کشور و اقدام برای کسب اقامت از این طریق یکی از امن ترین و قابل اطمینان ترین روش ها برای اخذ اقامت این کشور می باشد.

اما یکی از نکات بسیار مهم در زمینه ی خرید ملک در کشور آلمان اشراف داشتن به بازار مسکن این کشور و اطلاع داشتن شخص متقاضی از قیمت ها و شرایط خرید ملک در شهر ها و محله های مختلف کشور آلمان می باشد.

همانطور که میدانید روش ذکر شده یعنی اخذ اقامت کشور آلمان از طریق خرید ملک در کشور آلمان مانند دیگر روش های مهاجرت به کشور آلمان، شخص متقاضی در ابتدا اقامت یکساله ی کشور آلمان را اخذ کرده و سپس با 5 بار تمدید آن، به اقامت دائم کشور آلمان دست خواهد یافت.

 

اخذ ویزای سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت شرکت

یکی دیگر از روش های اخذ ویزای سرمایه گذاری در آلمان، اخذ اقامت این کشور اروپایی از طریق ثبت شرکت در این کشور می باشد، اما باید بداند که ثبت شرکت به تنهایی منجر به اخذ اقامت این کشور نمی باشد و شخصمتقاضی ویزا حتما باید در ابتدای امر برنامه ی کاری اقتصادی 3 ساله ی خود (Business plan)  را به اداره ی بازرگانی آلمان ارائه نمایند.

کشور آلمان یکی از کشورهای اروپایی می باشد که از لحاظ اقتصادی بسیار قوی میباشد و همین امر سبب شده تا Business plan  یا همان برنامه ی اقتصادی شخص متقاضی ویزای سرمایه گذاری در آلمان از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

در صورت تایید شدن برنامه ی اقتصادی شخص از سوی اداره ی بازرگانی کشور آلمان در ابتدای امر به وی اجازه ی اقامت موقت داده می شود و در صورت موفقیت آمیز بودن برنامه ی کاری وی و صلاحیت داشتن شخص، اقامت موقت وی به اقامت دائم تبدیل می شود.

اخذ ویزای سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت شرکت در کشور آلمان دارای یک سری مزایا می باشد که در ادامه ی مطلب به شرح این مزایا می پردازیم.

 • بهره مند از مزایای مالیاتی کشور آلمان در صورت داشتن اقامت موقت
 • امکان زندگی کردن در یکی از بهترین کشورهای اروپایی
 • امکان اخذ راحت تره ویزای کشور هایی نظیر کانادا، استرالیا، آمریکا
 • امکان افتتاح حساب بانکی در اروپا
 • امکان درخواست اقامت دائم کشور آلمان پس از 3 سال
 • امکان دریافت پاسپورت آلمان و دریافت حق شهروندی این کشور بعد از اخذ اقامت دائم آلمان

برخی نکاتی که در زمینه ی اخذ اقامت آلمان مورد توجه است به شرح زیر می باشد:

 1. لازم به ذکر است که کشور آلمان یکی ازمهاجر پذیرترین و محبوب ترین مقاصد برای افرادی است که خواستار مهاجرت به اروپا می باشند.
 2. بر طبق قوانین مهاجرتی کشور آلمان، شخص متقاضی ویزا می تواند از طریق ثبت شرکت در این کشور بری سهامداران و یا مدیر عامل شرکت اقامت بلند مدت اخذ نماید.

اگر افراد خارجی یعنی افرادی که اقامت آلمان را ندارند در این کشور کسب و کار جدیدی راه اندازی کنند که در این کشور وجود نداشته باشد به منظور اخذ اقامت این کشور باید 10 نفر از شهروندان آلمانی را استخدام نمایند.

یکی از دیگر نکات جالب توجه در زمینه ی اخذ ویزا از طریق ثبت شرکت در کشور آلمان این است که، بیزینسی که در این کشور راه اندازی می شود باید در 3 سال اول سود آوری داشته باشد تا این برنامه منجر به اخذ اقامت دائم شود.

اخذ ملیت و آلمانی بعد از 8 سال برای افراد متقاضی امکان پذیر است.

و در نهایت کسب و کار راه اندازی شده در کشور آلمان باید نتیجه ی مثبت روی اقتصاد کشور آلمان داشته باشد.

جهت دریافت اطلاعات کامل در زمینه اخذ ویزای سرمایه گذاری در آلمان، شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری در آلمان، مدارک لازم برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در آلمان می توانید با شماره های موسسه ی بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره ی رایگان تلفنی با مشاورین متخصص در این زمینه بهره مند شوید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :