سرمایه گذاری در استرالیا

9 / 10
از 2 کاربر

اخذ اقامت با سرمایه گذاری در استرالیا در سال 2024 (مشاوره رایگان دریافت ویزای استرالیا با موسسه راد مهاجر + شرایط لازم + مدارک مورد نیاز + مراحل)

کشور استرالیا یکی از کشور های امن و راحت و بدون ریسک برای سرمایه گذاری می باشد و هر ساله تعداد بسیار زیادی از افراد از سرتا سر دنیا وارد این کشور می شوند و به راه انداری بیزینس و کسب و کار به منظور اخذ اقامت این کشور می پردازند.

سرمایه گذاری در استرالیا

همانطور که میدانید ویزای سرمایه گذاری (سرمایه گذاری در استرالیا)  به طور کلی مختص افرادی است که یا توان مالی بالای دارند یا اینکه در کشور خود صاحب تجارت یا بیزینس هستند.

به منظور اخذ ویزای سرمایه گذاری در استرالیا شخص متقاضی باید باید تجارت و یا کسب و کار مورد نظر خود را در خاک کشور استرالیا راه اندازی نماید.

ویزای سرمایه گذاری در استرالیا یکی از راه های ورود به این کشور و اخذ اقامت این کشور و درنهایت اخذ شهروندی این کشور می باشد.

 

انواع ویزاهای سرمایه گذاری کشور استرالیا

انواع ویزای های سرمایه گذاری در استرالیا به 2 دسته ی دائم و موقت تفسیم می شود.

اقامت موقت استرالیا: شخص متقاضی می تواند از طریق ویزای 188، اقامت موقت 4 ساله اقدام نمایند.

اقامت دائم استرالیا: ویزا های 888، 132، 890، 892 مختص اخذ اقامت دائم کشور استرالیا می باشد.

درادامه به شرح انواع ویزای سرمایه گذاری در استرالیا می پردازیم:

  • ویزای موقت سرمایه گذاری استرالیا (188)

ویزای سرمایه گذاری در استرالیا برای اقامت موقت 4 ساله به 3 زیر گروه زیر تقسیم بندی می شود.

  1. ویزای کار آفرینی
  2. ویزای سرمایه گذاری معمولی
  3. ویزای سرمایه گذاری ویژه

 

ویزای کارآفرینی و سرمایه گذاری کشور استرالیا

برای ویزای کار آفرینی و ویزای سرمایه گذاری در استرالیا شخص متقاضی معمولا باید زیر 55 سال باشد.

حداقل دارایی شخص متقاضی برای اخذ ویزای کارآفرینی برای خود و خانواده اش باید حداقل 800 هزار دلار استرالیا باشد.

این مبلغ جهت ویزای سرمایه گذاری معمولا 2.25 میلیون دلار استرالیا می باشد.

برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در استرالیا، شخص متقاضی باید حداقل 3 سال سابقه ی کار مدیریتی و کار موفق در زمینه ی سرمایه گذاری را داشته باشد.

در زمینه ی اخذ ویزای سرمایه گذاری در استرالیا، قصد واقعه شخص متقاضی بسیار مهم است یعنی هدف متقاضی از مهاجرت به کشور استرالیا حتما باید ایجاد کسب و کار و یا سرمایه گذاری در این کشور باشد.

 

ویزای سرمایه گذاری ویژه استرالیا

این نوع ویزا برای افرادی مناسب است که حداقل 5 میلیون دلار استرالیا سرماه دارند.

مدت اعتبار این نوع ویزای سرمایه گذاری 4 سال و 3 ماه است.

دراین نوع ویزا محدودیت سنی و همچنین داشتن سابقه ی کار مطرح نیست و شخص باید مبلغ تعیین شده را در اوراق بهاداری که سازمان Austrade  استرالیا تعیین میکند سرمایه گذاری نماید.

  • ویزای دائم سرمایه گذاری در استرالیا (888)

ویزای نوع 888 کشور استرالیا یکی از انواع ویزا های دائم کشور استرالیا است که به شخص متقاضی و خانواده اش این امکان را می دهد که به صورت نا محدود به کشور استرالیا ورود و خروج داشته و به کار و تحصیل در این کشور بپردازند.

یکی از مهمترین شرایط اخذ ویزای 888 استرالیا این است که فرد باید به  مدت حداقل 2 سال از طریق یکی از ویزا های سرمایه گذاری ویژه و یا ویزای بلند مدت تجاری در استرالیا اقامت داشته باشند.

شخص متقاضی باید توانایی استخدام کارگران و کارمندان استرالیایی را دارا باشد.

شخص متقاضی باید بتواند ثابت کند که به صورت پیوسته درگیر کار و تجارت بوده است به صورتی که گردش مالی سالانه 400 هزار دلار استرالیا را داشته و یا دارای 10 درصد از مالکیت یک شرکت سهامی عام را داشته باشد.

  • ویزای اقامت دائم سرمایه گذاری در استرالیا (132)

 این نوع ویزای سرمایه گذاری در استرالیا مختص کسانی است که مدیریت کسب و کار های بزرگ و یا شرکت های بزرگ را دارا می باشند.

شخص متقاضی باید تعهد دهد که بعد از دریافت ویزای سرمایه گذاری در استرالیا و ورود به این کشور مبلغی معادل با 1.5 میلیون دلار را وارد این کشورکرده و در زمینه های تجاری سرمایه گذاری کند.

ویزای اقامت دائم سرمایه گذاری در استرالیا از همان ابتدا به همراهان شخص متقاضی یعنی همسر و فرزندان زیر 18 سال نیز ویزای همراه می دهد. همچنین استفاده از خدمات درمانی و تحصیل برای فرزندان رایگان می باشد.

و در نهایت دارایی شخص متقاضی و همسرش باید حداقل 1.5 میلیون دلار و قابل انتقال به استرالیا باشد.

جهت دریافت اطلاعات کامل در زمینه اخذ ویزای سرمایه گذاری در استرالیا، شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری در استرالیا، مدارک لازم برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در استرالیا می توانید با شماره های موسسه ی بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره ی رایگان تلفنی با مشاورین متخصص در این زمینه بهره مند شوید. 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :