سرمایه گذاری در مجارستان

10 / 10
از 2 کاربر

دریافت ویزای سرمایه گذاری مجارستان توسط موسسه راد مهاجر (مدارک مورد نیاز + مراحل کسب اقامت + شرایط لازم + مشاوره رایگان اخذ ویزای مجارستان در سال 2024)

کشور مجارستان یکی از کشور های عضو شینگن می باشد که که پایتخت آن شهر بوداپست می باشد این کشور با نرخ نورم زیر 11 درصد در سال 2023 میباشد. مجارستان یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری جهت اخذ اقامت و دریافت سود میباشد

 

ویزای ازدواج مجارستان

 

همانطور که میدانید برای مهاجرت به کشو مجارستان روش های متعددی وجود دارد که میتوان به اخذ ویزای کاری، ویزای ازدواج، ویزای تحصیلی، ویزای کاری و در نهایت ویزای سرمایه گذاری در مجارستان اشاره کرد.

یکی از بهترین راه های ممکن برای مهاجرت به کشور مجارستان اخذ ویزای سرمایه گذاری در مجارستان می باشد که در سال های اخیر این امر بسیار مطرح بوده است.

هزینه ی زندگی در کشور مجارستان نسبتا پایین می باشد و با توجه به قوانین مالیاتی موجود در این کشور، مقدار مالیات در این کشور پایین می باشد. جالب توجه است که اگر شخص متقاضی در کشور مجارستان اقدام به سرمایه گذاری در مجارستان کند در صورت اخذ اقامت کاری ، شخص میتواند با این ویزای اخذ شده به تمامی کشور های عضو شینگن بدون نیاز به اخذ ویزا سفر نمایند.

لازم به ذکر است که شخص متقاضی میتواند پس از گذشت 5 سال از سرمایه گذاری در کشور مجارستان برای اخذ اقامت دائم اقدام نمایند و تنها پس از گذشت 7 سال از اقامت شخص در کشور مجارستان، شخص متقاضی میتواند برای اخذ پاسپورت این کشور به همراه تمامی افراد خانواده ی خود اقدام نمایند.

 

مزایای اخذ ویزای سرمایه گذاری کشور مجارستان

از مزایای اخذ ویزای سرمایه گذاری در مجارستان میتوان به موارد زیر شاره کرد:

  1. مبلغی که شخص متقاضی ویزا برای سرمایه گذاری در مجارستان پرداخت میکند پس از 5 سال قابل بازگشت به شخص می باشد.
  2. امکان رفت و آمد آزاد در کشور های عضو شینگن
  3. امکان سرمایه گذاری در مجارستان بدون نیاز به حضور در این کشور
  4. امکان اخذ تابعیت این کشور پس از گذشت 7 سال
  5. اجازه ی کار به عنوان مدیر شرکت و کارفرما
  6. حق کار در این کشور

 

نحوه ی سرمایه گذاری در کشور مجارستان

مبلغ سرمایه گذاری در برنامه ی سرمایه گذاری در مجارستان 300000 به صورت اوراق قرضه ی دولتی می باشد که باید به مدت 5 سال این مبلغ در اختیار دولت مجارستان باشد.

لازم به ذکر است که این مبلغ پس از 5 سال به شخص بازگردانده می شود در نتیجه تنها هزینه ی اخذ شده از شخص مبلغ 60000 یورو بایت هزینه های اداری می باشد.

 

مدارک مورد نیاز برای خرید اوراق قرضه ی دولتی

  1. پاسپورت شخص متقاضی و پاسپورت مسر و فرزندان زیر 18 سال
  2. شناسنامه ی شخص متقاضی و همسر و فرزند زیر 18 سال
  3. نامه ی عدم سوء پیشینه ی شخص همسر
  4. گواهی ازدواج

افرادی که قصد مهاجرت به کشور مجارستان از طریق سرمایه گذاری در مجارستان  را دارند باید بدانند که این کشور هم اقامت دائم و هم اقامت موقت به افراد متقاضی می دهد اما شرایط در این کشور به نحوی است که شخص متقاضی برای اخذ اقامت دائم این کشور باید شرکتی در این کشور تاسیس نماید و برنامه ی اقتصادی (Business plan) خود را به دولت مجارستان ارائه نماید.

نکته ی مهم در زمینه ی مهاجرت به کشور مجارستان از طریق سرمایه گذاری در مجارستان این است که شخص متقاضی ابتدا باید وارد کشور مجارستان شود و سپس برای سرمایه گذاری در مجارستان اقدام نماید.

لازم به ذکر است که افرادی که از اتحادیه ی اروپا نیستند باید با ویزای تایپ C وارد این کشور شده و سپس اقدام به سرمایه گذاری در مجارستان نمایند.

کارت اقامتی که شخص دریافت می کند به مدت 1 سال اعتبار دارد و به صورت سالیانه تمدید می گردد و پس از گذشت 5 سال امکان اخذ کارت اقامت برای فرد فراهم می شود.

لازم به توجه است که در زمینه ی خرید اوراق قرضه در مجارستان نیازی به پرداخت مالیات در این کشور وجود ندارد.

 

اخذ ویزای سرمایه گذاری در مجارستان از طریق ثبت شرکت در مجارستان

افرادی که علاقه به اخذ اقامت در کشور مجارستان از طریق ثبت شرکت دارند می توانند از این طریق برای خود و خانواده ی خود اقدام به اخذ ویزا نمایند.

سرمایه ای که برای ثبت شرکت در این کشور مورد نیاز است حداقل 10000 یورو می باشد.

پروسه ی زمانی ثبت شرکت در کشور مجارستان حدودا 2 هفته به طول میکشد و نکته ی مهم در این زمینه این است که شخص متقاضی قبل از اقدام باید مبلغ 30000 یورو داشته باشد.

جهت دریافت اطلاعات کامل در زمینه اخذ ویزای سرمایه گذاری در مجارستان، شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری در مجارستان، مدارک لازم برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در مجارستان می توانید با شماره های موسسه ی بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره ی رایگان تلفنی با مشاورین متخصص در این زمینه بهره مند شوید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :