سرمایه گذاری در کانادا

9 / 10
از 2 کاربر

سرمایه گذاری و اخذ اقامت کانادا در سال 2024 با موسسه راد مهاجر (شرایط + مراحل + مدارک + مشاوره رایگان دریافت ویزای کانادا)

همانطور که میدانید یکی از راه های مهاجرت به کشور کانادا و دریافت اقامت این کشور سرمایه گذاری در کانادا و کار آفرینی در این کشور می باشد که هدف از این امر نیز توسعه ی اقتصاد، ایجاد کار، جذب سرمایه و افراد با تجربه در زمینه ی تجارت می باشد.

ویزای سرمایه گذاری کانادا

افرادی که سن آنها بالای 35 است و یا توانایی اخذ آیلتس بالای 6.5 را ندارند و یا پیشنهاد کاری مناسبی برای آنها وجود ندارد، می توانند از طریق سرمایه گذاری در کانادا و یا کار آفرینی در این کشور، ویزای دائم کشور کانادا که در نهایت منجر به اخذ پاسپورت کانادایی می شود، اقدام نمایند.

در حال حاظر کشور کانادا ارزانترین و سریعترین کشورها در زمینه ی اخذ ویزای سرمایه گذاری می باشد به این صورت که شخص متقاضی ویزای سرمایه گذاری در کانادا با مبلغ 150 هزار تا 350 هزار دلار کانادا می تواند از طریق سرمایه گذاری در کانادا و کار آفرینی در این کشور وارد کانادا شوند.

این امر در حالی است که برای سرمایه گذاری در استرالیا حدودا 800 هزار دلار، برای سرمایه گذاری در کشور آمریکا حدودا بین 500 تا 1 میلیون دلار که با احتساب حقوق کارمندان در طی 5 سال این مبلغ به 2 برابر تغییر می یابد و همچنین مبلغ سرمایه گذاری در اتحادیه ی اروپا حدودا 300 هزار یورو می باشد.

 

مزایای ویزای سرمایه گذاری در کانادا

  • شخص متقاضی ویزای سرمایه گذاری در کانادا و خانواده اش تا آخر عمر از خدمات بیمه ی رایگان برخوردار خواهند بود.
  • تمامی فرزندان از تحصیل رایگان بهره مند خواهند شد و همچنین برای افراد مقیم این کشور دانشگاه ها بورس های مختلف درنظر گرفته اند.
  • تعداد بسیار زیادی از ایرانیان در شهر های ونکوور، مونترال، تورنتو، ساسکاچوان و کلگری ساکن هستند.
  • امکان دریافت پاسپورت کانادایی
  • تطابق با جامعه ی کانادا و فرهنگ های مختلف در این کشور

 

سرمایه گذاری در کانادا (کبک)

در حال حاظر سرمایه گذاری در کبک کانادا یکی از سریع ترین و امن ترین روش ها برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در کانادا می باشد که شخص می تواند در بدو ورود به کشور کانادا اقامت این کشور را اخذ کند.

در این روش شخص متقاضی باید 350 هزار دلار کانادا را به یک بانک کانادایی به عنوان واسطه بین شخص و دولت کانادا پرداخت نماید.

در این روش احتیاجی به مدرک زبان و یا سکونت در استان کبک نیست.

از مزایای این روش می توان به امکان تحصیل در کانادا، حق بیمه ی رایگان، حق کار و زندگی در این کشور اشاره کرد.

 

سرمایه گذاری در استان ساسکاچوان

یکی دیگر از روش های مهاجرت به کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری در ساسکاچوان می باشد. دارندگان کسب و کار و یا مجموعه های تجاری که توانایی و شرایط کارفرینی در کانادا را داشته باشند میتوانند از این طریق به کشور کانادا مهاجرت نمایند.

در روش سرمایه گذاری و کار آفرینی در ساسکاچوان کشور کانادا سرمایه گذار باید مبلغی در حدود 500 هزار دلار کانادا داشته باشد و شخص حتما باید 3 سال تجربه ی مدیریت داشته باشد.

یکی از نکات بسیار مهم در زمینه ی ویزای سرمایه گذاری در کانادا بیزینس پلن و یا برنامه ی کاری داشته باشد.

در صورتیکه که شخص متقاضی ویزای سرمایه گذاری در کانادا اقدام به ایجاد کسب و کار و یا بیزینس جدید در این کشور نمایند، حتما باید استخدام 2 نفراز افراد ساکن در ساسکاچوان را در نظر داشته باشید.

جهت دریافت اطلاعات کامل در زمینه اخذ ویزای سرمایه گذاری در  کانادا، شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری در کانادا، مدارک لازم برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در کانادا می توانید با شماره های موسسه ی بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره ی رایگان تلفنی با مشاورین متخصص در این زمینه بهره مند شوید. 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :