سرمایه گذاری در گرجستان

9 / 10
از 2 کاربر

اخذ ویزای سرمایه گذاری گرجستان در سال 2024  (مراحل + مدارک + شرایط)

برای دریافت مشاوره رایگان و شروع پروسه مهاجرتتون با موسسه راد مهاجر تماس بگیرید

سرمایه گذاری در گرجستان به دلیل هزینه‌ی کمتر نسبت به کشورهای دیگر پرطرفدار میباشد. سرمایه گذاری در این کشور به دو صورت و با خرید ملک یا ثبت شرکت انجام میشود.

 

ویزای سرمایه گذاری گرجستان

 

کشور گرجستان به دلیل قوانین مالیاتی بسیار خوب و اخذ مبالغ پایین، در این زمینه بسیار مورد توجه افراد علاقه مند به مهاجرت به این کشور قرار گرفته است.

 

مزایای اخذ ویزای سرمایه گذاری در گرجستان

از مزایای اخذ ویزای سرمایه گذاری درگرجستان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. پتانسیل بالای کشاورزی
  2. اقتصاد آزاد این کشور سبب شده تا فعالیت های اقتصادی در این کشور بسیار پیشرفت داشته باشد
  3. امکان سفربه کشور های اتحادیه ی اروپا در صورت پیوستن این کشور به کشور های عضو اتحادیه ی اروپا

یکی از مولفه های بسیار مهم درباره ی ویزای سرمایه گذاری در گرجستان تضمین اقتصادی این کشور می باشد، این کشور با پیاده سازی قوانین مناسب و تصویب قوانین مالیاتی خوب و کم، بستر بسیار مناسبی را در زمینه ی جذب سرمایه ی خارجی به این کشور فراهم ساخته است.

در سالهای اخیر بسیاری از سرمایه داران ایرانی در صنایع مختلف از جمله کشاورزی، توریسم، صنعت ساخت و ساز و همچنین صنعت مواد غذایی و خوراکی اقدام به سرمایه گذاری در این شرکت نموده اند.

براساس آخرین قوانین وضع شده در کشور گرجستان افراد متقاضی سرمایه گذاری در گرجستان می توانند با مبلغ 300 هزار لاری (واحد پولی کشور گرجستان که 2.7 لاری برابر با 1 دلار آمریکا می باشد) ویزای سرمایه گذاری در گرجستان را اخذ نمایند و به مدت 5 سال در این کشور اقامت داشته باشند.

لازم به ذکر است که برای اخذ تابعیت این کشور شخص باید به مدت 5سال به صورت ممتد و قانونی در این کشور حضور داشته باشد.

یکی از مزایای جالب توجه در زمینه ی اخذ ویزای سرمایه گذاری در گرجستان میتوان به دادن اجازه ی اقامت به خانواده ی شخص سرمایه گذار اشاره کرد، همانطور که میدانید منظور از خانواده ی شخص، همسر و فرزندان زیر 18سال فرد سرمایه گذار در کشور گرجستان می باشد و در صورت ثابت کردن وابستگی فرزندان بالای 18 سال شخص به خانواده میتوان برای اخذ اقامت آنان نیز از این طریق اقدام کرد.

افراد متقاضی میتوانند از طریق خرید ملک یا شرکت و یا ثبت شرکت در این کشور ویزای سرمایه گذاریدر گرجستان را اخذ نمایند.

افرادی که قصد اقامت و فعالیت های اقتصادی و تجاری در این کشور را دارند باید ثبت شرکت را در این کشور مد نظر داشته باشند زیرا برای انجام هر کدام از فعالیت های ذکر شده در این کشور شخص متقاضی نیازمند به داشتن یک شرکت می باشد.

در صورت داشتن یک شرکت در این کشور شخص میتواند در زمینه های مختلف تجاری و اقتصادی به راحتی اقدام به انجام فعالیت های گوناگون نمایند.

 

اخذ اقامت کشور گرجستان از طریق خرید ملک

بر طبق آخرین قوانین وضع شده در کشور گرجستان افراد متقاضی اقامت می توانند با خرید ملک در این کشور به حداقل مبلغ 35 هزار دلار آمریکا بدون نیاز به ثبت شرکت و پرداخت مالیات در این کشور اقامت یکساله ی این کشور را اخذ نمایند.

یکی از مهمترین نکات در این زمینه این است که شخص متقاضی تنها با خرید ملک در این کشور نمیتواند ویزای این کشور را اخذ نمایند و باید زمینی در این کشور خریداری کرده و سپس اقدام به ساخت ملک در این کشور نماید.

 

اخذ اقامت کشور گرجستان از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در کشور گرجستان یکی از بهترین روش ها در زمینه ی سرمایه گذاری در گرجستان و اخذ اقامت این کشور می باشد، به این صورت که شخص با ثبت شرکت در این کشور شخص تحت عنوان کار فرما میتواند اقدام به انجام فعالیت های تجاری در این کشور نماید.

جهت دریافت اطلاعات کامل در زمینه اخذ ویزای سرمایه گذاری در گرجستان، شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری در گرجستان، مدارک لازم برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در گرجستان می توانید با شماره های موسسه ی بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره ی رایگان تلفنی با مشاورین متخصص در این زمینه بهره مند شوید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :