ویزای ازدواج در هلند

10 / 10
از 1 کاربر

اخذ ویزای ازدواج هلند در سال 2024 با موسسه راد مهاجر (مدارک لازم + شرایط + مشاوره رایگان دریافت ویزای هلند)

هلند یکی از جذاب‌ترین کشورهای توسعه یافته دنیا و در حوزه ی شینگن می باشد و با توجه به اینکه یکی از امن ترین کشورهای دنیاست همه ساله تعداد زیادی از افراد تمایل دارند تا به این کشور مهاجرت کنند. 

 

ویزای ازدواج هلند

 

یکی از انواع راه های مهاجرتی و اخذ اقامت هلند اقدام از طریق ویزای ازدواج است و از آنجا که در سالهای گذشته رسیدن به اقامت از این طریق تا حدودی آسان بود بسیاری از افراد با ازدواج های ساختگی و دروغین نسبت به اخذ این نوع ویزا اقدام می کردند.

ازدواج در هلند می تواند در کلیسا یا در شهرداری انجام شود اما در نهایت ثبت ازدواج در شهرداری ضروری است و متقاضیان در صورتی که قصد دارند ازدواجشان در شهرداری به ثبت برسد بایستی حداقل از 14 روز قبل جهت رزرو وقت اقدام نمایند.

با توجه به سوء استفاده تعداد زیادی از افراد جهت اخذ ویزای ازدواج در گذشته، در حال حاضر متقاضیانی که می خواهند از طریق ویزای ازدواج اقدام کنند بایستی مدارک مستدلی را جهت قانع کردن مسئول رسیدگی به پرونده به سفارت ارائه دهند و این مساله را به اثبات برسانند که هدف از ازدواج آنها صرفا کسب اقامت نیست و این ازدواج یک ازدواج حقیقی می باشد.

در این نوشتار قصد داریم به توضیح ویزای ازدواج، شرایط ویزای ازدواج و مدارک لازم جهت اخذ ویزای هلند بپردازیم.

 

شرایط اخذ ویزای ازدواج هلند

همانطور که کمی قبل اشاره شد یکی از انواع راه های مهاجرتی به هلند، اخذ ویزای ازدواج است به این معنا که شخص با یک فرد تبعه ی هلند و یا شخصی که چندین سال در هلند اقامت داشته است ازدواج کند.

از جمله شرایطی که متقاضیان درخواست کننده ویزای ازدواج هلند، باید دارا باشند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

_ حداقل یکی از طرفین درخواست کننده این نوع ویزا ساکن هلند باشد.

_ طرفین ازدواج در هلند باید حداقل 18 سال سن داشته باشند.

_ طرفین ازدواج نباید متاهل باشند و مدارکی همچون برگه ی تجرد و یا حکم طلاق و یا گواهی فوت همسر قبلی را بایستی ارائه دهند.

_ برای اخذ اقامت هلند شریک زندگی شما در این کشور باید اجازه ی اقامت معتبر به مدت یک سال را دارا باشد.

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای ازدواج هلند

به دلیل سوء استفاده ی تعداد زیادی از افراد جهت دریافت ویزای ازدواج با استفاده ازازدواج های صوری و ساختگی در گذشته، امروزه افرادی که خواهان مهاجرت از طریق ویزای ازدواج هستند باید مدارک مستند و دقیقی را به سفارت و یا مراجع قانونی مربوطه ارائه دهند تا بتوانند ثابت کنند که این ازدواج کاملا حقیقی است و هدف ار آن صرفا کسب اقامت نیست.

از جمله مدارکی که برای اثبات حقیقی بودن ازدواج باید ارائه شود عبارتند از:

  • مدارک هویتی طرفین شامل: عقدنامه، شناسنامه، گذرنامه و ...
  • مدارک مربوط به ساپورت مالی از جمله: سند ملکی، فیش حقوقی، حساب بانکی و مدارکی از این دست که بتواند ثابت کند شریک زندگی توانایی تامین هزینه های زندگی همسر خود را دارد.
  • مدارک مربوط به اثبات حقیقی بودن ازدواج مانند: پرینت تماس های تلفنی، بلیط سفرهای مشترک، عکس های خانوادگی و ...

توصیه می شود با توجه به اینکه میزان رد شدن ویزای ازدواج بالا می باشد به دلیل مسائل عنوان شده، متقاضیان پیش از اقدام جهت اخذ ویزای ازدواج بهتر است با مشاورین مجرب در این زمینه همکاری کنند.

لازم به ذکر است که شما میتوانید با مراجعه به قسمت های تحصیل در هلند، کار در هلند، ویزای توریستی هلند و همچنین ویزای سرمایه گاری هلند از اطلاعات جامع و کامل درباره ی کشور هلند برخوردار شده و با دید بازتری نسبت به مقوله ی مهاجرت به کشور هلند تصمیم گیری نمایید.

جهت دریافت اطلاعات کامل در زمینه اخذ ویزای ازدواج هلند، شرایط اخذ ویزای ازدواج هلند، مدارک لازم برای اخذ ویزای ازدواج هلند می توانید با شماره های موسسه ی بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره ی رایگان تلفنی با مشاورین متخصص در این زمینه بهره مند شوید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :