ویزای توریستی اتریش

9 / 10
از 2 کاربر

اخذ ویزای اتریش در سال 2024 را به راد مهاجر بسپارید (مدارک مورد نیاز + شرایط + مشاوره رایگان دریافت ویزای توریستی اتریش)

اتریش یکی از زیباترین کشورها برای سفر میباشد. طبیعت بکر، بناهای تاریخی و فرهنگی رنگارنگی از صفات بارز این کشور میباشد. پایتخت اتریش وین میباشد که به شهر چراغ‌ها مشهور است. اگر قصد سفر به کشوری را دارید که تا مدت‌ها خاطره خوب داشته باشید ما به شما اتریش را پیشنهاد میکنیم

ویزای توریستی اتریش 

حدودا 75 درصد از مردم کشور اتریش پیرو کلیسای کاتولیک رم هستند و بقیه ی افراد پیرو پروتستان و یا دین اسلام می باشند.

واحد پول رسمی کشور اتریش یورو می باشد

به طور رسمی کشور آلمان مهمترین شریک تجاری کشور اتریش به حساب می آید و همین امر سبب شده تا کشور اتریش نسبت به تغییرات اقتصادی و سیاسی کشور آلمان آسیب پذیر باشد.

لازم به ذکر است که کشور اتریش جمهوری فدرال است و صدر اعظم و رئیس جمهور این کشور توسط مردم انتخاب می شود.

زبان رسمی کشور اتریش، زبان آلمانی است و 98 درصد مردم این کشور به زبان آلمانی صحبت می کنند.

طبق آخرین آماری که توسط بانک جهانی اعلام شده است، کشور اتریش بعد از کشور های سوئیس، دانمارک، آمریکا و ژاپن، ثروتمند ترین کشور جهان به حساب می آید.

از منابع مهمی که در اقتصاد کشور اتریش بسیار تاثیر گذار است می توان به صنعت توریست و گردشگری اشاره کرد.

هر ساله تعداد بسیار زیادی از افراد با اخذ ویزای توریستی کشور اتریش به این کشور زیبا سفر کرده و از جاذبه های گردشگری آن بهره مند می شوند.

 

شرایط اخذ ویزای توریستی کشور اتریش

همانطور میدانید ویزای توریستی کشور اتریش یک ویزای کوتاه مدت است که به شخص متقاضی این امکان را می دهد تا در مدت مشخص تعیین شده به اینن کشور زیبا سفر کرده و از جاذبه های دیدنی آن بهره مند شوند.

لازم به ذکر است که ویزای توریستی کشور اتریش با اهداف مختلفی اخذ می شود که از جمله ی این اهداف می توان به سفر و گردشگری، دیدار اقوام و آشنایان ساکن در اتریش، برگزاری کنفرانس و یا جلسات کاری و یا شرکت در فستیوال های مختلف اشاره کرد.

 پروسه ی اخذ ویزای توریستی کشور اتریش معمولا 2 تا 3 هفته  زمان می برد اما گاهی این پروسه تا 1 ماه نیز به طول می انجامد، بنابراین فرد متقاضی ویزای توریستی کشور اتریش، باید زمان بندی گرفتن ویزای توریستی خود را به گونه ی تنظیم کنند که با زمان سفر خود تداخل نداشته باشند.

یکی از نکات مهم در زمینه ی اخذ ویزای توریستی کشور اتریش و کلا کشورهای حوزه ی شینگن این است که اگر شخص بخواهد به کشور های دیگر سفر کند ابتدا حتما باید به کشوری که ویزای توریستی را از سفارت آن کسب کرده به عنوان مقصد اول سفر کند و سپس از آنجا به دیگر کشور های حوزه ی شینگن برود.

لازم به ذکر است که هزینه ی اخذ ویزای توریستی کشور اتریش 60 یورو می باشد که این هزینه برای کودکان 6 تا 12 سال، 35 یورو است و برای کودکان زیر 6 سال هزینه ی ویزای توریستی رایگان می باشد.

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی کشور اتریش

  • پاسپورت دارای اعتبار
  • اصل و کپی شناسنامه
  • ترجمه ی شناسنامه
  • 2 قطعه عکس به فرمت دلخواه
  • ارائه ی رزرواسیون هتل
  • ارائه ی بلیط رفت و برگشت
  • ارائه ی دعوتنامه در صورت وجود اقوام و آشنایان در کشور اتریش
  • ارائه ی گواهی اشتغال به تحصیل و گواهی اشتغال به کار
  • ارائه ی گواهی تمکن مالی و پرینت گردش حساب 3 ماهه
  • ارائه ی بیمه ی مسافرتی

 

چگونگی اخذ ویزای توریستی کشور اتریش

اولین قدم برای اخذ ویزای توریستی کشور اتریش رزرو وقت از سفارت کشور مورد نظر در تهران است.

پروسه ی اخذ وقت سفارت از کشور اتریش به این صورت است که شخص متقاضی  باید فرم آنلاین مبتنی بر درخواست ویزای توریستی کشور اتریش را پر کرده و تا دریافت پاسخ از طرف سفارت اتریش منتظر بماند و به جمع آوری مدارک مورد نیاز بپردازند.

در صورت موافقت کردن سفارت با درخواست ویزای توریستی شخص متقاضی لیستی از زمان های خالی سفارت برای شخص ارسال می شود که میتواند روز مورد نظر را انتخاب کرده و با تمامی مدارک خود به سفارت کشور اتریش مراجعه کند.

لازم به ذکر است که مدارک مورد نیاز جمع آوری شده باید کامل و بدون هیچ نقصی باشد زیرا کوچکترین نقصی در مدارک مورد نیاز زمینه ساز موافقت نکردن با درخواست ویزای توریستی فرد متقاضی و ریجک شدن وی می باشد.

یکی از نکات مهم در زمینه ی اخذ ویزا چینش درست و به ترتیب مدارک است، درست چیدن مدارک میتواند تاثیر به سزایی در کاهش درصد و احتمال ریجکت شدن شخص داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ ویزای توریستی اتریش  می توانید با شماره های موسسه ی بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره ی تلفنی رایگان بهره مند شوید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :