ویزای توریستی دانمارک

9 / 10
از 3 کاربر

با موسسه راد مهاجر برای اخذ ویزای دانمارک اقدام کنید (شرایط، مدارک، مراحل، مشاوره دریافت ویزای توریستی دانمارک در سال 2024)

دانمارک یکی از مرفه‌ترین و بهترین کشورهای اروپا است. این کشور عضو شینگن بوده و علاوه بر رفاه و کیفیت زندگی بالا، دانمارک پر از جاذبه‌های گردشگری است به همین دلیل متقاضیان سفر به این کشور هر ساله رو به افزایش میباشد.

ویزای توریستی دانمارک

مهمترین شهر های کشور دانمارک عبارتند از: کپنهاگ که پایتخت این کشور می باشد، اوهوس، آلبورگ، اسبرگ و اودنسه .

واحد پولی کشور دانمارک، کرون دانمارک  می باشد.

طبق آخرین تحقیقات انجام شده توسط سازمان یونسکو، کشور دانمارک بعد از کشور نروژ دارای خوشبخت ترین و همچنین شادترین مردمان دنیا می باشد.

کشور دانمارک از کشور های اسکاندیناوی می باشد و بیشترین نقاط این کشور در نزدیکی سواحل قرار دارند و بخش اعظم خاک دانمارک را زمین های کشاورزی تشکیل می دهند.

دین رسمی مردم کشور دانمارک مسیحیت پروتستان لوتری می باشد.

کشور دانمارک دارای اقتصاد نسبتا کوچکی می باشد که این اقتصاد به شدت وابسته به تجارت و معامله با دیگر کشور  های خارجی می باشد. بزرگترین شریک تجاری دانمارک کشور آلمان می باشد.

از مهمترین صادرات کشور دانمارک می توان به فراورده های لبنی، کشتی و نفتکش، دارو و تجهیزات پزشکی اشاره کرد.

دانمارک از کشور های اتحادیه ی اروپا است که از واحد پولی یورو استفاده نمی کند و در حال حاظر در رکود اقتصادی به سر می برد.

 

شرایط اخذ ویزای توریستی کشور دانمارک

ویزای توریستی کشور دانمارک یک ویزای کوتاه مدت است که به شخص متقاضی این امکان را می دهد تا در مدت کوتاه تعیین شده به این کشور سفر کرده و در آن اقامت داشته باشند.

شخص متقاضی می تواند با اهداف متفاوتی از جمله سفر و گردشگری، برگزاری جلسات کاری و یا کنفرانس و شرکت در فستیوال های گوناگون اقدام به اخذ ویزای توریستی کشور دانمارک مینمایند.

لازم به ذکر است که پروسه ی اخذ ویزای توریستی کشور دانمارک حدودا 3 هفته تا 1 ماه زمان می برد بنابراین فرد متقاضی باید ان خودرا به گونه ی تنظیم نماید که با زمان سفر خود تداخل نداشته باشد.

یکی از نکات مهم در زمینه ی اخذ ویزای توریستی کشور دانمارک و کلا کشور های حوزه ی شینگن این است که اگر شخص قصد این را دارد که به کشور های دیگری سفر کند حتما باید ابتدا به کشوری که ویزای توریستی خود را از سفارت آن دریافت کرده سفر کرده و از آنجا به کشور های دیگر حوزه ی شینگن سفر  کند. 

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی کشور دانمارک 

 • اصل و کپی شناسنامه
 • ترجمه ی شناسنامه
 • اصل پاسپورت
 • 2 قطعه عکس به فرمت مورد نظر
 • بیمه ی مسافرتی
 • ارائه ی بلیط رفت و برگشت
 • ارائه ی دعوت نامه در صورت وجود اقوام و آشنایان در کشور دانمارک
 • ارائه ی سند ملکی
 • ارائه ی گواهی تمکن مالی
 • ارائه ی رزرواسیون هتل
 • گردش مالی 3 ماهه ی حساب فرد متقاضی

 

چگونگی اخذ وقت سفارت کشور دانمارک

اولین قدم برای اخذ ویزای توریستی کشور دانمارک رزرو کردن وقت از سفارت این کشور در تهران می باشد بدین صورت که شخص متقاضی ابتدا فرم آنلاین موجود در سایت سفارت مبتنی بر درخواست وی برای اخذ وقت از این سفارت را پر کرده و تا دریافت پاسخ برای جمع آوری مدارک خود اقدام کند. لازم به ذکر است که مدارک جمع آوری شده ی فرد متقاضی باید کامل و بدون هیچ نواقصی باشند زیرا کوچکترین نقصی در مدارک مورد نیاز زمینه ساز موافقت نکردن با درخواست ویزای فرد متقاضی می باشد.

در صورت موافقت کردن سفارت با درخواست ویزای توریستی شخص متقاضی لیستی از زمان های خالی سفارت برای شخص ارسال می شود که میتواند روز مورد نظر را انتخاب کرده و با تمامی مدارک خود به سفارت کشور دانمارک مراجعه کند.

یکی از نکات مهم در زمینه ی ویزای توریستی چینش مدارک مورد نیاز است، درست چیدن مدارک میتواند تاثیر به سزایی در کاهش درصد و احتمال ریجکت شدن شخص داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ ویزای توریستی دانمارک می توانید با شماره های موسسه ی بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره ی تلفنی رایگان بهره مند شوید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :