ویزای توریستی فنلاند

10 / 10
از 2 کاربر

نحوه اخذ ویزای توریستی فنلاند در سال 2024 (شرایط+مدارک+مشاوره اخذ ویزای فنلاند)

کشور فنلاند یکی از کشور های منطقه ی اسکاندیناوی  می باشد که در شمال اروپا واقع شده است. این کشور یکی از پرطرفدارترین کشورها برای سفر توریستی میباشد. برای دریافت ویزای توریستی فنلاند پیشنهاد میشود با این کشور و شهرهای آن آشنا شوید. شهر هلسینکی پایتخت این کشور می باشد. لازم به ذکر است که کشور فنلاند حدودا 6 مییلیون نفر جمعیت دارد.

ویزای توریستی فنلاند

زبان های رسمی این کشور زبان فنلاندی و سوئدی می باشد که البته 90 درصد مردم فنلاند به زبان فنلاندی صحبت می کنند. واحد پول رسمی کشور فنلاند یورو است.

لازم به ذکر است که 78 درصد از مردم فنلاند پیرو دین مسیحیت هستند و طبق آخرین آمار های ثبت شده در این کشور 20 درصد مردم پیرو هیچ دین و مذهبی نیستند. کشور فنلاند از نظر مساحت 8امین کشور بزرگ اروپا به شمار می آید ولی در مقایسه با همه ی کشور های جهان در جایگاه 65 ام قرار دارد.

کشور فنلاند کشوری توسعه یافته با درجه ی بالایی از رفاه زندگی می باشد که در بین کشور های جهان از نظر کیفیت بالای زندگی در صدر قرار دارد.

یکی از نکات مهم درباره ی کشور فنلاند سیسیتم های آموزشی این کشور میباشد. فنلاند یکی از بهترین سیستم های آموزشی در کل دنیا را داراست. سیستمی که در آن انسان ها برابر بوده و با شرایط و امکانات یکسان امکان ادامه تحصیل را دارند، لازم به ذکر است که هزینه ی تحصیل در این کشور رایگان می باشد.

با اینکه کشور فنلاند در حال حاظر در رکود اقتصادی کامل به سر میبرد اما با این حال نیز نسبت به بقیه ی کشور های اروپایی در وضعیت بهتری در زمینه های اقتصادی قرار دارد.

این موضوع جالب توجه است که به دلیل قرار داشتن کشور فنلاند بالای مدار قطب شمال، این کشور را در جایگاه شمالی ترین کشور جهان بعد از کشور ایسلند قرار داده است. در بالاترین نقاط کشور فنلاند از نظر جغرافیایی، در فصل تابستان خورشید برای 73 روز غروب نکرده و تمام طول روز هوا روشن است.

لازم به توجه است که سالانه افراد زیادی با اخذ ویزای توریستی این کشور به فنلاند سفر کرده و از جاذبه های زیبای طبیعی و گردشگری این کشور بهره مند می شوند.

 

شرایط اخذ ویزای توریستی کشور فنلاند

ویزای توریستی کشور فنلاند یکی از انواع ویزاهای این کشور است که شما میتوانید با اخذ آن به گردشگری در این کشور پرداخته و از جاذبه های توریستی و گردشگری این کشور برخوردار شده یا به دیدار اقوام خود که در فنلاند ساکن هستند بروید.

ویزای توریستی یک ویزای کوتاه مدت است که برای مدت معینی صادر میشود. این ویزا برای اهداف گوناگونی از جمله: دیدار اقوام درجه 1 یعنی پدر، مادر، خواهر، برادر یا مسافرت و اهداف گردشگری و اهداف کوتاه مدت کاری مانند برگزاری جلسه و یا کنفرانس اخذ می شود.

پس از اخذ ویزای توریستی کشور فنلاند، شخص میتواند به تمام کشور های حوزه ی شینگن نیز سفر کند اما نکته ی مهم در این زمینه این است که چون ویزای توریستی از سفارت کشور فنلاند اخذ شده بنابراین شخص ابتدا باید وارد این کشور شده و سپس از آنجا به کشور های دیگر سفر کند.

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی کشور فنلاند

بخشی از مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی فنلاند به شرح زیر است:

  • اصل پاسپورت
  • اصل و ترجمه ی شناسنامه
  • کارکرد 6 ماه اخیر حساب های بانکی
  • گواهی تمکن مالی
  • ارائه کردن حسابی که برای هر نفر تقریبا 50.000.000 تومان تمکن داشته باشد
  • تکمیل فرم درخواست ویزای توریستی کشور فنلاند
  • سند ملکی زمین یا منزل

 

چگونگی اخذ وقت سفارت کشور فنلاند

برای دریافت وقت سفارت کشور فنلاند شخص متقاضی باید ابتدا فرم مربوط به درخواست ویزای توریستی آنلاین موجود در سایت سفارت فنلاند را پر کرده و تا تایید درخواست خود منتظر بماند. پس از تایید درخواست خود شخص می تواند روز خود را با توجه به روز های خالی سفارت تعیین کند.

برای دریافت ویزای توریستی کشور فنلاند  لازم است مدارک مورد نیاز را در وقت مقرر تعیین شده به سفارت ارائه نمایند. لازم به ذکر است که این مدارک نیازی به تاییدیه ی دادگستری و وزارت امور خارجه ی کشور را ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ ویزای کاری فنلاند می توانید با شماره های موسسه ی بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره ی تلفنی رایگان بهره مند شوید. 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :