ویزای توریستی مجارستان

9 / 10
از 3 کاربر

اخذ ویزای توریستی مجارستان با موسسه راد مهاجر با بهترین شرایط در سال 2024 (مشاوره + شرایط + مدارک + مراحل)

مجارستان کشور زیبایی که در منطقه شینگن میباشد که مسلما برای سفر گردشگری به این کشور نیاز به دریافت ویزای شینگن میباشد. از جاذبه‌های گردشگری مجارستان میتوان به رودخانه دانوب، میدان قهرمان، شهرهای تاریخی و قلعه بودا اشاره کرد

ویزای توریستی مجارستان

کشور مجارستان کشوری است که در اروپای مرکزی واقع شده است و به دلیل دارا بودن جاذبه های توریستی فراوان از مقاصد گردشگری مهم  در اروپا به حساب می آید.

کشور زیبای مجارستان در همسایگی کشور های چک، اسلواکی، رمانی،     اوکر این ، اتریش و صربستان واقع شده است.

شهر های بزرگ و مرکزی مجارستان مانند بوداپست از آب و هوای تمیز و پاکی برخوردار هستند زیرا این کشور در زمینه ی حمل و نقل بسیار قوی عمل کرده است  و نیاز به استفاده از ماشین های شخصی بسیار کم احساس می شود.

کشور مجارستان به دلیل بارش های فراوان و آب و هوای مناسب دارای مراتع وباغ های بسیار زیادی است که این باغات و جنگلها بیش از نیمی از نیاز اروپا به میوه و سبزیجات را تامین می کند.

زبان رسمی کشور مجارستان زبان مجاری است و در رده های بعدی زبان های آلمانی و روسی در این کشور تکلم می شود.

دین رسمی کشور مجارستان مسیحیت کاتولیک و پروتستان است به صورتی که 65 درصد افراد پیرو مسیحیت کاتولیک است و 25 درصد مردم این کشور پیرو دین پروتستان هستند.

از شهر های توریستی و تاریخی کشور مجارستان میتوان به بوداپست، سگد، پچ، دبرسن، میشکولسن و همچنین شهر کچکمت اشاره کرد.

 

شرایط اخذ ویزای توریستی کشور مجارستان

از دلایلی که افراد به فکر سفر به کشور مجارستان می افتند می توان به سفر برای مقصد گردشگری و بازدید از جاذبه های توریستی این کشور و همچنین سفر به منظور دیدار اقوام و بستگان اشاره کرد.

به دلیل واقع شدن کشور مجارستان در اروپای مرکزی، افراد متقاضی میتوانند با اخذ ویزای توریستی کشور مجارستان به کشورهای عضو پیمان شینگن نیز سفر کنند.

پروسه ی اخذ ویزای توریستی کشور مجارستان بین بازه ی 1 تا حداکثر 2 ماه زمان میبرد که این پروسه شامل بررسی مدارک شخص متقاضی توسط سفارت این کشور می باشد.

ویزای توریستی مجارستان یک ویزای کوتاه مدت است که با اخذ این ویزا شخص متقاضی اجازه ی اقامت کوتاه مدت و در مدت تعیین شده در این کشور را دارند.

لازم به ذکر است که سفارت مجارستان پس از بررسی حساب بانکی، بلیط هواپیما، رزرواسیون هتل و بررسی حساب های بانکی ویزای توریستی شخص متقاضی را صادر می کند.

لازم به توجه است که اگر ویزای شخص متقاضی رد شد، سفارت نامه ای کتبی به شخص ارسال می کند که در آن دلایل رد شدن درخواست وی برای ویزای توریستی توضیح داده شده است، شخص متقاضی میتواند بعد از 1 هفته از دریافت کردن برگه نسبت به این تصمیم سفرات مجارستان اعتراض نمایند.

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی کشور مجارستان

بخشی از مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی کشور مجارستان به شرح زیر است.

  • اصل شناسنامه و ترجمه ی آن
  • 2 قطعه عکس به فرمت مورد نظر
  • اصل پاسپورت
  • بیمه ی مسافرتی
  • ارائه ی بلیط رفت و برگشت به کشور
  • ارائه ی رزرواسیون هتل
  • ارائه ی دعوت نامه در صورت دارا بودن اقوام درجه 1 در کشور مجارستان
  • ارائه ی سند ملکی
  • ارائه ی گواهی تمکن مالی

 

چگونگی اخذ وقت سفارت مجارستان

اولین قدم برای دریافت ویزای مجارستان کامل کردن فرم آنلاین موجود در سایت سفارت مجارستان است. در مرحله ی دوم شخص متقاضی باید مدارک مورد نیاز سفارت را جمع آوری کند. مرحله ی آخر نیز ارائه ی مدارک به سفارت مجارستان می باشد. لازم به ذکر است که بعد از تایید مدارک مبلغ 60 یورو از افراد بالغ دریافت می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ ویزای توریستی مجارستان می توانید با شماره های موسسه ی بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره ی تلفنی رایگان بهره مند شوید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :