ویزای توریستی نیوزیلند

9 / 10
از 5 کاربر

جهت اخذ ویزای نیوزلند در سال 2024 با ما تماس بگیرید (مدارک + مراحل + شرایط + مشاوره دریافت ویزای توریستی نیوزلند)

کشور نیوزیلند با طبیعت و دریاهای جذاب میتواند یکی از جذاب‌ترین مقصدها برای سفر توریستی شما باشد. لقب این کشور تکه‌ای از بهشت است. برای سفر گردشگری به این کشور لازم است ویزای توریستی نیوزلند را دریافت کنید. از جاذبه‌های گردشگری نیوزلند میتوان به غار کرم تابان، مزرعه سرسبز هابیتون اشاره کرد.

ویزای توریستی نیوزلند

کشور نیوزیلند در سال 1907 استقلال خود را از کشور بریتانیا را کسب کرد و پس از آن عضو اتحادیه ی کشور های مشترک المنافع شد.

شهر ولینگتون پایتخت و سومین شهر پر جمعیت کشور نیوزیلند است.

کشور نیوزیلند تقریبا 4.5 میلیون نفر جمعیت دارد.

زبان های رسمی کشور نیوزیلن زبان های انگلیسی و مائوری هستند.

واحد پول رسمی کشور نیوزیلند دلار نیوزیلند می باشد.

کشور نیوزیلند در رده های بالایی در استاندارد های زندگی برخوردار است و در بین تمامی کشور های جهان در رده ی دهم قرار دارد.

کشور نیوزیلند یکی از امن ترین کشور های جهان از نظر پایین بودن میزان جرم و جنایت در این کشور می باشد.

همه کشور های جهان به جز اتباع کشور استرالیا برای ورود به کشور نیوزیلند نیاز به اخذ ویزا دارند.

کشور نیوزیلند به دلیل دارا بودن جذابیت های توریستی زیاد و همچنین و مکان های گردشگری زیبا هر ساله مقصد تعداد بسیار زیادی از گردشگران از سراسر دنیا می باشد. افراد علاقه مند میتوانند با اخذ ویزای توریستی این کشور، به آن سفر کرده و از جذابیت های توریستی آن بهره مند شوند.

 

شرایط اخذ ویزای توریستی کشور نیوزیلند

ویزای توریستی کشور نیوزیلند یک ویزای کوتاه مدت می باشد که به فرد متقاضی این امکان را می دهد تا به مدت محدود و معینی در این کشور اقامت داشته باشند.

این اقامت کوتاه مدت می تواند با اهداف سفر و بهره مندی از جاذبه های توریستی ، دیدار اقوام و آشنایان ساکن در کشور نیوزیلند، برگزاری سمینار و کنفرانس های کاری به مدت محدود باشد.

مدت زمان ویزای توریستی از 3 ماه آغاز شده و برای اخذ ویزای توریستی به مدت بیشتر لازم است که حتما مدارک و دلایلی را برای ثابت کردن اینکه حتما قصد بازگشت به کشور خود را دارند  ارائه دهند.

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی نیوزیلند

بخشی از مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی کشور نیوزیلند به شرح زیر است:

  • اصل شناسنامه و ترجمه ی آن
  • اصل پاسپورت دارای اعتبار
  • 2 قطعه عکس با فرمت پاسپورت
  • ارائه ی بلیط رفت و برگشت
  • ارائه ی رزرواسیون هتل
  • در صورت دانشجو بودن ارائه ی گواهی اشتغال به تحصیل
  • در صورت شاغل بودن ارائه ی گواهی اشتغال به کار
  • بیمه ی مسافرتی
  • ارائه ی دعوت نامه در صورت وجود بستگان و یا دوستان در نیوزیلند
  • پر کردن فرم مربوط به درخواست ویزای توریستی

 

چگونگی گرفتن وقت سفارت نیوزیلند

اولین مرحله برای اخذ ویزای توریستی کشور نیوزیلند اخذ وقت سفارت این کشور است به این منظور، شخص متقاضی ابتدا باید با مراجعه به سایت سفارت نیوزیلند فرم آنلاینی را مبتنی بر درخواست ویزای توریستی به صورت آنلاین پر کند و تا تایید شدن درخواست وی منتظر بماند. لازم به ذکر است که این پروسه ی تایید شدن درخواست ممکن است 1هفته تا 10 روز به طول بینجامد.

پس از تایید شدن درخواست شخص متقاضی فرمی از روز های خالی وقت سفارت برای او ارسال می شود که او میتواند از بین این روز ها یکی را برای خود انتخاب کند.

در مرحله بعد فرد باید به جمع آوری مدارک لازم که کمی بالاتر ذکر شد بپردازد و در روز تعیین شده با تمامی مدارک مورد نیاز به سفارت جهت مصاحبه مراجعه نماید.

لازم به ذکر است که کامل بودن مدارک یکی از مهمترین نکات در زمینه ی اخذ ویزای توریستی کشور نیوزیلند است، در صورت ناقص بودن مدارک آفیسر سفارت به راحتی می تواند با درخواست ویزای شما مخالفت کند.

یکی از نکات مهم در این زمینه این است که اگر فرد قصد سفر به دیگر کشور های حوزه ی شینگن را دارد باید ابتدا وارد کشور نیوزیلند شده و سپس از آنجا به کشور های دیگر سفر کند و حتما تا قبل از اتمام زمان ویزای خود به کشور نیوزیلند بازگردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ ویزای توریستی نیوزیلند می توانید با شماره های موسسه ی بین المللی راد تماس گرفته و از مشاوره ی تلفنی رایگان بهره مند شوید.

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :